Вітаємо Загороднього В.В. з ювілеєм

Сьогодні  викладачу кафедри Прикладної фізики

Загородньому В’ячеславу Васильовичу виповнилося 70-років .

Під час викладацької діяльності, а це понад двадцять років, Згородній В.В. щедро віддає свої знання, життєвий досвід  студентам .

Шановний В’ячеслав Васильович,  у цей святковий день прийміть сердечні побажання від студентів, викладачів, співробітників  Фізико-технічного інституту. Бажаємо Вам усіх земних благ, довголіття , здоров’я та надалі передавати свою душевну мудріть і знання молодому поколінню. Хай  Ваше життя   буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.

Фото з конкурсів IntelTechno різних років