XVIII науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Шановні студенти, аспіранти, молоді науковці запрошуємо вас взяти участь у щорічній Всеукраїнскій науково-практичній конференції "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики" яка відбудеться 24-25 квітня 2020 року (онлайн).

Термін подачі матеріалів до 20 квітня 2020 року.

Конференція відбувається щорічно на базі Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців (віком до 35 років) вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ України взяти участь у роботі конференції та надсилати матеріали своїх доповідей у обсязі до 4-х сторінок тексту згідно наведених правил оформлення.

Напpямки pоботи конфеpенцiї:

• Актуальні питання сучасної фізики (pti.conf.actphys@gmail.com)
  • Фізика енергетичних систем
  • Математичне та комп’ютерне моделювання
  • Математичні методи кібернетичної безпеки
  • Теоретичні  та  прикладні  проблеми  криптографічного захисту інформації
  • Системи та технології кібернетичної безпеки
  • Фізико-технічні аспекти кібербезпеки

Організаційний внесок за участь у конференції

Категорія учасника Розмір внеску
Студенти, аспіранти та інші громадяни України з виступом та без отримання друкованого примірника матеріалів 130 грн.
Студенти з виступом та отриманням одного* друкованого примірника матеріалів 230 грн.
Аспіранти з виступом та отриманням одного* друкованого примірника матеріалів 250 грн.
Громадяни України з виступом та отриманням одного* друкованого примірника матеріалів 250 грн.
Закордонні учасники з виступом та отриманням одного* друкованого примірника матеріалів 300 грн.

* кожен додатковий примірник матеріалів коштує 140 грн.

Додаткова інформація на сайті конференції conf.ipt.kpi.ua/