Вітаємо з випуском!

Щиро вітаємо магістрів 2018 року з випуском, який відбувся 18.06.18. Бажаємо натхнення та успіхів у подальшій діяльності.

Урочиста подія відбулась в Залі засідань вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, де випускників привітали та сказали свої побажання викладачі, завідувачі кафедр та директор ФТІ.

Дуже приємним є те що серед випускників групи ФФ-61м є три студенти з червоними дипломами та двоє з них вирішили продовжувати навчання в аспірантурі КПІ по спеціальності Прикладна фізика та наноматеріали.

Фото випускної церемонії ви можете переглянути у фотоальбомі