Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

ЧАП (ЧАсті Питання)

Персональні сторінки

1) Відкриваємо список викладачів (це пункт головного меню "Кафедра - Співробітники" )

2) Обираємо себе

3) Відкривається ваша персональна сторінка. На сторінці в основній частині інформацію розбито на розділи (прохання дотримуватись)

  • "Загальна інформація" - Посада, освіта, ступені та звання, контакти, біографія тощо.
  • "Навчання" (під розділи "Розклад", "Методична література") - інформація що викладаєте, які маєте методичні напрацювання, рекомендована література з ваших дисциплін, посилання на дистанційні курси, розклад  тощо.
  • "Наука" - інформація про ваші публікації (зокрема посилання на профілі у наукометричних базах), участь у наукових проектах, гранти тощо.

В межах кожного розділу є сторінки з конкретним наповненням, які є в короткій версії (це бачите одразу) і в повній версії (за потреби).

Для того щоб відредагувати якусь сторінку - перейдіть до повнї версії (натиснувши "Читати далі").

В повній версії буде присутня вгорі кнопка "Редагування (за умови якщо ви увійшли у систему, вхід вгорі справа всієї сторінки)

За умови того що ви увійшли до системи (і можливо додатково запитає пароль до адмін. розділу) ви перейдете до розділу редагування вашої сторінки. В цьому розділі буде два основних поля редагування інформації (скорочена та повна інформація) та бажано перевіряти що встановлено вірний розділ для вашої інформації (справа-вгорі).

Редактор в значній мірі підтримує форматування та дозволяє копіювати у word та з нього (але присутні обмеження - перевіряйте результат).

Після закінчення редагування - зберагіємо натискаючи зелену кнопку "зберігти" (у випадку успішного збереження має вгорі сторінки висвітлитись відповідний напис на зелену тлі - якщо цього немає звертайтесь до адміністратора)

 

При створені нового допису персональної сторінки бажано обирати розділ до якого буде відноситись наведена інформація.

Ми рекомендуємо наступну категоризацію

Загальна інформація: біографічна довідка про викладача, контактна інформація, посилання на інші особисті сайти або сторінки у соц.мережах

Навчання: розділ присвячений навчально-методичній роботі викладача. Як базова інформація може бути вказано які дисципліни викладаються

Методична література та Розклад - підрозділи розділу Навчання

Наука: розділ присвячений науковій роботі співробітників кафедри. Це може бути інформація про публікації, участь у наукових проектах.