Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

доктор фізико-математичних наук, професор

Посада: професор (сумісник) кафедри Прикладної фізики

Основне місце роботи: зав. відділом фізики оптоелектронних приладів Інституту фізики напівпровідників ім.В.Е.Лашкарьова

Освіта: Київський Державний університет ім.Т.Г.Шевченка (1972). Спеціальність: оптичні прилади і спектроскопія. Кваліфікація: інженер-оптик.

Науковий ступінь: доктор фізико-математичних наук за дисципліною "Фізика напівпровідників і діелектриків". Тема дисертації: «Фотостимульовані процеси в халькогенідних склоподібних напівпровідниках та їх застосування для отримання голограмних оптичних елементів»

Вчене звання: старший науковий співробітник, професор

Досвід науково-педагогічної роботи: педагогічної – 14 років, наукової – 48 років.

Наукове керівництво

• Консультант захищеної докторської дисертації (2016р.) та керівник захищеної кандидатської дисертації (2018р.), керівник захищеної дисертації доктора філософії (2020).
  • Консультант захищеної докторської дисертації (2016р.) – Різак Іван Михайлович «Теплофізичні властивості й явища перенесення при термофотоструктурних перетворення халькогенідних іонних сегнетоелектриків типу гексасеоеногіподифосфату олова та іонних провідників тетраборату літію»,  Київ 2016.
  • керівник захищеної кандидатської дисертації (2018р.) – Паюк Олександр Петрович «Вплив модифікування на структурні та фізичні властивості трисульфіду миш’яку», Київ, 2018.
  • керівник захищеної дисертації доктора філософії (2020). - Ревуцька Любов Олександрівна Вплив складу та легування на ближній порядок халькогенідних стекол та формування поверхневих рельєфів на тонких плівках і нанокомпозитах на їх основі , Київ 2020

Підвищення кваліфікації:

• Сертификат курсів менеджерів технопарків - Loyola College in Maryland International Technology Research Institute (January-February-2000, USA) “Ukraine Technopark Managers Course”,
  • сертифікат по англійській мові - Advanced English Certificate University of Cambridge 2003 (England), 02C221045240,
  • сертифікати курсів по інноваційної діяльності: TII Technology transfer training courses (2014, Tallinn, Estonia, 2015 Heraklion, Greece, 2016, Coimbra, Portugal).

Опис Стронський Олександр Володимирович

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 19.06.16. .