Персональна сторінка

Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Кандидат фізико-математичних наук

Посада: доцент кафедри Прикладної фізики

Освіта: Ростовський Державний університет, 1973 р. Спеціальність: фізика. Кваліфікація: інженер-фізик

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук за спеціальністю "фізика твердого тіла". Тема дисертації: «Исследование электронного строения слоистых соединений графита с железом, хромом, молибденом и рутением и некоторых кристаллов комплексных соединений этих металлов методом рентгеновской эмиссионной спектроскопии»

Підвищення кваліфікації:

• Навчально методичний комплекс "Інститут післядипломної освіти" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", свідоцтво про підвищення_кваліфікації 12СПК 841383; Термін проведення: 05.11.12 - 07.12.12
  • Стажування: Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України; Термін стажування: 03.04.17 – 22.05.17. Наказ по НТУУ «КПІ» №678-П від 13.03.2017