Статті

Відгук на освітню програму Прикладна фізика Авраменко А.О.

Розміщено відгук Авраменко Андрія Олександровича на освітню програму доктора філософії "Прикладна фізика", отриманий під час громадського обговорення проектів освітніх програм у 2020 році.

Перелік всіх відгуків, пропозицій розміщено на сторінці Пропозиції щодо освітньої програми прикладної фізики 2020.

Дата: 22.05.2020 10:46:02
ПІБ: Авраменко Андрій Олександрович
Посада, місце роботи: Заст. директора з наукової роботи ІТТФ НАНУ, чл.- кор. НАН України
Освітній рівень: доктору філософії
Зміст відгуку\пропозицій\зауважень\побажань: Перехід на 4 річне навчання вимагає принципово нових підходів до навчання в аспірантурі. Перш за все, це поєднання фундаментальних курсів, педагогічної та наукової практики, вдосконалення знань іноземної мови. Аналіз опублікованої програми підготовки аспірантів ФТІ за спеціальністю 105 «Прикладна фізика та наноматеріали» (Проект освітньо-наукової програми доктора філософії) в принципі задовольняє цим вимогам. Кількість і номенклатура курсів, кількість кредитів збалансовані досить повно. Недостатньо чітко відображена звітність по науковій практиці. Мабуть основним її результатом має бути наукова публікація в журналі високого рівня або доповідь на міжнародній конференції.

stasbeh грудня 07 2020 151 прочитання 0 коментар 0 оцінка Друк

0 коментар

Коментувати

Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
  • Коментарі відсутні


Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, Вхід to vote.
Чудово! (0)0 %
Добре (0)0 %
Нормально (0)0 %
Задовільно (0)0 %
Погано (0)0 %