Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Кандидат фізико-математичних наук, ст.н.с.

Посада: доцент (сумісник) кафедри Прикладної фізики

Основне місце роботи: старший науковий співробітник відділу функціональних матеріалів і структур Інституту фізики напівпровідників ім.В.Е.Лашкарьова

Освіта: Київський Університет ім. Т.Г. Шевченка (1994). Спеціальність: Фізика металів. Кваліфікація: інженер-фізик

Науковий ступінь: доктор фізико-математичних наук "Фізика твердого тіла". Тема дисертації: «Структурно-морфологічні, електронні та оптичні властивості аморфних нанокомпозитних матеріалів на основі сполук SiOС»

Вчене звання: старший науковий співробітник

Підвищення кваліфікації:

• 2012 р. – запрошений дослідник/професор LaBoMaP (l'Ecole Nationale Supérieure d'Arts et Métiers ParisTech,Cluny, France)
  • 2017 р. - запрошений дослідник Nagoya University (Nagoya, Japan)

Опис Васін Андрій Володимирович

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 19.06.16. .