Про викладача

dve98510Досенко Віктор Євгенович Додано 5 рік тому

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

доктор медичних наук, професор

Посада: професор (сумісник) кафедри ПФ ФТІ ім. Ігоря Сікорського

Основне місце роботи: Зав. відділом загальної та молекулярної фізіології Інституту фізіології ім.О.О.Богомольця

Освіта: Український державний медичний університет ім.О.О. Богомольця (1995). Спеціальність: фізіологія людини. Кваліфікація: біолог.

Науковий ступінь: доктор медичних наук за спеціальністю "Патологічна фізіологія". Тема дисертації: «Роль алельного поліморфізму генів ендотеліальної NO-синтази та протеасоми в патогенезі серцево-судинних захворювань: молекулярно-генетичні аспекти».

Вчене звання: професор

Біографія:
01.08.95 - 01.09.98 Аспірант кафедри патологічної фізіології Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця.

Кандидат медичних наук з спеціальності патологічна фізіологія (Ph.D.) – Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця, Національна академія наук України, 1998.

Доктор медичних наук з спеціальності патологічна фізіологія (Ph.D.) – Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця, Національна академія наук України, 2006.

Опис Досенко Віктор Євгенович

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 19.06.16. .