Про викладача

Персональна сторінка в системі intellect.kpi.ua

Кандидат фізико-математичних наук, доцент

Посада: доцент кафедри Прикладної фізики ФТІ

Освіта: Московський фізико-технічний інститут, 1984, кваліфікація: інженер-фізик

Науковий ступінь: канд. фіз.-мат. наук - за спеціальністю "Фізика твердого тіла" (1991 р.)

Тема дисертації: «Влияние некоторых структурных неоднородностей на мартенситное превращение и эффект памяти формы в сплавах на основе Fe-Ni»

Вчене звання: доцент кафедри прикладної фізики

Заступник директора фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського з міжнародної діяльності

Біографія:

В 1984 році закінчив Московський фізико-технічний інститут (факультет Проблем фізики та енергетики) за спеціальністю "Електроніка та автоматика". В 1984 - 1985 працюва в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України стажером дослідником. З 1985 по 1989 заочно закінчив аспірантуру в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України. В 1990 році захистив кандидатьську дисертацію за темою "Мартенситне перетворення та ефект пам'ті форми в легованих сплавах на основі Fe-Ni" . З 1991 по 1992 працює в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України молодшим науковим співробітником. З 1992 по 1995 працює в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України науковим співробітником. В 1995 прейшов працювати в НТУУ "КПІ", де прийняв активну участь в організації і становлені фізико-технічного інституту НТУУ КПІ, зокрема в становлені навчальних лабораторій із загальної фізики. З 1997 і по сьогодні працює заступником завідуючого кафедри "Прикладна фізика" фізико-технічного інституту НТУУ КПІ . За сумістництвом працює старшим науковим співробітником в відділі фазових перетворень в інституті Металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України.

Підвищення кваліфікації:

1. Стажування з 16.02.2012 по 16.06.2012 в відділі «Фазових перетворень» Інституту металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України в процесі виконання науково-дослідної роботи в рамках договору «Розробка і дослідження магнітопружних нанокомпозитних матеріалів для медицинських застосувань» (№5522 від 16.02.2012).
  2. Докторантура в НТУУ КПІ 2010-2013р.
  3. Стажування з 1 листопада 2016 року по 5 грудня 2016 року стажування в відділі «Парофазових технологій неорганічних матеріалів» Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.

Опис Монастирський Геннадій Євгенович

Я Адміністратор цього сайтуМене зареєстровано на цьому сайті 18.06.16. .