Показати За датоюMost Read

Лабораторні з Фізики 2 (ММІ)

Лабораторні заняття з дисципліни Фізика 2 для студентів спеціальності Прикладна механіка Лабораторні заняття під час змішаної форми навчання відбувається за розкладом онлайн у системі zoom. Координація відбувається через створену telegram групу "Фізика для механіків".

Правила техніки безпеки в лабораторіях фізики

При виконанні робіт з лабораторного практикуму з загальної фізики для уникнення травматичних випадків та пошкодження обладнання студенти мають потримуватись правил техніки безпеки.

Студенти не допускаються до виконання лаборатоних робіт без ознайомленя правил на початку кожного нового розділу (Механіки, Термодинаміки, Електрики, Оптики та Атомної фізики). У випадку порушення правил до студентів застосовуються дисциплінарні та методичні (оцінки) покарання та можливе повторне проведення інструктажу з правил безпеки.

Задачі на екзамен - Електродинаміка 2016

Задачі, що виносяться на екзамен з Електродинаміки для студентів спеціальності 113 Прикладна математика (групи ФІ-51, ФІ-52)

Номери задач за збірником: