Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Your page is at language that doesn't correspond site locale. We recomend to change site languageUkrainian
Математичне моделювання фізичних процесів та прикладні програми

Методичні матеріали

Інформація для студентів спеціальності

Групи ФФ

Предметом навчальної дисципліни є програмні засоби для математичного моделювання фізичних процесів: система програмування та моделювання MatLab, призначена для розв’язання різних класів математичних та технічних задач і є широко застосовуваним засобом розв’язання обчислювальних задач та математичного моделювання, та її пакети розширення (Toolboxes), зокрема, Simulink, а також Maple, Mathematica тощо. Розглядається дослідження функцій, розв'язання рівнянь, числове інтегрування та інтерполяція, розв’язання ДР та систем, задач математичної фізики, цифрова обробка сигналів та зображень, геометричне моделювання поверхонь та анімація, основи візуального моделювання динамічних систем та ін.

Викладає - Гордійко Н.О. (лекції, лабораторні)

Навчальні матеріали

Література з дисципліни, наявна в фондах науково-технічної бібліотеки ім. Денисенка

• Математичне моделювання інформаційних систем : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за галузями знань 12 "Інформаційні технології", 15 "Автоматизація та приладобудування", 17 "Електроніка та телекомунікації" / І.І. Обод, І.В. Свид, І.В. Рубан, Г.Е. Заволодько ; Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет радіоелектроніки. - Харків : Друкарня Мадрид, 2019. - 269 сторінок : рисунки, таблиці. (1 примірник)