Oh no! Where's the JavaScript?
Your Web browser does not have JavaScript enabled or does not support JavaScript. Please enable JavaScript on your Web browser to properly view this Web site, or upgrade to a Web browser that does support JavaScript.
Your page is at language that doesn't correspond site locale. We recomend to change site languageUkrainian
Термодинаміка та молекулярна фізика

Методичні матеріали

Інформація для студентів спеціальності


Групи ФФ

В зв'язку із пандемією COVID-2019 заняття доцента Монастирського Г.Є. до закінчення карантину будуть проводиться за розкладом в дистанційному режимі за такою схемою:
  1. Термодинамика та молекулярна фізика (ФФ-91,92,93)
    1. лекції - у вигляді аудіопрезентацій (до конвенційної назви додано позначку Covid-2019) викладених на Google Drive https://drive.google.com/drive/folders/1LgZJu0jksa3NRCdSb4hvXyipKNd_-NMc
    2. практика - у вигляді вебінарів (meetings) Zoom, конспект вебінарів у вигляді презентації буде викладатися на Google Drive . Найближчий за посиланням нижче, надалі запрошення будуть надсилатися автоматично з мого гугл аккаунтаhttps://us04web.zoom.us/j/537743657?pwd=NUg4eDkrek5HL3k3VXFWV2ZldWM3Zz09
    3. лабораторні (тільки звіти) приймаються до 12-00, обговорення за розкладом у відеоконференції Google hangouts https://hangouts.google.com/group/gAMWwXGHziQcNtcp6. Там же питання по лекціям, здача практичних, консультації, що узгоджується в робочому порядку.

Навчальні матеріали

Корисні посилання