Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Вибіркові дисципліни

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВИБІР ДИСЦИПЛІН ЗА ОСВІТНЬОЮ ПРОГРАМОЮ ПРИКЛАДНА ФІЗИКА

Шановні учасники навчального процесу – студенти, Фізико-технічний інститут разом з усім КПІ ім. Сікорського реалізує новації закладені у Законі про Вищу освіту, зокрема надання можливості для кожного студента за допомогою виборності частини дисциплін.

Порядок індивідуального вибіру дисциплін регулюється "Положенням про порядок реалізації студентами Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського права на вільний вибір навчальних дисциплін".

Опис вибіркових дисциплін загальної підготовки можна переглянути у загальноуніверситетському каталозі.

З повним переліком вибіркових дисциплін професійної підготовки можна ознайомитись на сторінці вибіркових освітніх компонент професійного спрямування (Ф-каталог).

Результати вибору дисциплін студентами

2021-22

За результатами опитування яке проводилось у системі e-Campus було визначено індивідуальний перелік вибіркових дисциплін для кожного студента на 2021-22 навчальний рік (xls-файли по групам):

* - будуть доповнення

2020-21

За результатами опитування на 2020-21 навчальний рік було сформовано наказ Наказ ФТІ №716/2020 від 11.09.20 про затвердження результатів індивідуального вибору дисциплін студентами на 2020-21 навчальний рік.
Та відповідно було сформовано індивідуальні навчальні плани студентів.

 

Пропонуємо вибір для студентів за освітньою програмою ПРИКЛАДНА ФІЗИКА.

В межах освітніх програм ти можеш за посиланнями ознайомитись з анотаціями запропонованих у весняному семестрі дисциплін, уточнити в чаті, якщо потрібно, їх зміст і зробити свій вибір. На сторінці "Силабуси дисциплін спеціальності 105 Прикладної фізики та наноматеріали" можна знайти описи дисциплін.

З переліком вибіркових освітніх компонент професійного циклу підготовки ви можете ознайомитись на сторінці "Ф-каталогу".

Нагадуємо, що найближчим часом розпочнеться опитування щодо вибіркових дисциплін на 2021-22 навчальний рік, яке буде проходити у системі ecampus.kpi.ua.

Після того, як вибір зроблено, твоє бажання буде розглянуто. Якщо кількість місць в альтернативній групі обмежена, відбір буде відбуватись за рейтингом. Обрану дисципліну маєш внести до свого індивідуального навчального плану.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь у telegram-чат (https://t.me/apd_ipt_chat).

 

 

 


Архів