Вступ на 1-й курс

Вступ на 1-й курс освітнього рівня бакалавр (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти закінчив школу (або скоро закінчиш) і вже починаєш замислюватись, а що далі, любиш фізику, мрієш приймати участь в створенні новітніх технологій і готовий працювати над собою ти можеш обрати вступ на спеціальність 105 "Прикладна фізика та наноматеріали". Кафедра Прикладної фізики Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського вже 20 років готує студентів за спеціалізацями "Високі фізичні технології" та "Фізика живих систем". Високий рівень підготовки дозволяє нашим випускникам працювати в наукових інститутах Академії Наук України, провідних світових науких установах, висотехнологічних організаціях, створювати власний бізнес.

Етапи вступної кампанії (вступники на основі повної загальної середньої освіти)

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту 29 червня – 26 липня 2017 р., 18:00
Початок прийому заяв та документів 12 липня 2017 р.
Закінчення прийому заяв та документів на основі ЗНО 26 липня 2017 р., 18:00
Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 12-ї год. 01.08.2017 р.
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення не пізніше 12-ї год. 05.08.2017 р.
Терміни зарахування вступників за державним замовленням не пізніше 12-ї год. 07.08.2017 р.
Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше 18.08.2017 р.

Для вступників на освітній рівень бакалавр додатково звертаємо увагу на наступне:

Предмет Коефіцієнт Мінімальне значення
Українська мова та література 0,2 100
Математика 0,5 один не менше 125 при умові, що інший не менше 100
Фізика або Іноземна мова (Англійська мова; Французька мова; Німецька мова; Іспанська мова) 0,2 один не менше 125 при умові, що інший не менше 100

також:

Також нагадуємо, що з 2017 року вступники мають можливість отримати додактові бали за участь у Олімпіаді з фізики.