Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.
Навігація на сторінці

Компютер та прикладна фізика

Комп'ютер та Прикладна фізика

В цьому розділі ми намагаємось надати інформацію про те як сучасний вчений (прикладний фізик) може підвищити ефективність своєї праці за допомогою використання сучасних комп'ютерних технологій. В першу чергу цей розділ ми рекомендуємо переглянути студентам молодших курсів, але сподіваємось що цікаве тут зможе знайти і студент старших курсів і навіть ті хто вже давно не студент.
Матеріал цього розділу має інформативний, а не нормативний характер тому ви самі вирішуєте прислухатись до наших порад чи ні. Все ж ми маємо відмітити що всі поради перевірені на власному досвіді.

Створення наукових документів
Чим відрізняється науковий документ від інших? Перше що спадає на думку, це наявність великої кількості складних формул, графіків та діаграм. По друге (але як виявляється пізніше, найголовніше) це структурування та наявність посилань всередині тексту та на інші роботи. Якщо загально, то для таких задач використовують так звані "видавницькі системи". На одному полюсі є та звані WYSIWYG системи, найвідоміший представник яких є Microsoft Word. Серед багатьох науковців побутує думка, що для якісної підготовки наукової публікації ця система не підходить, але час іде і тенденції змінюються. І з виходом версії 2007 року не тільки суттєво змінили інтерфейс але і внутришнє представлення даних наблизивши до відкритих структурованих форматів Xml та Latex. Як результат Амеріканське фізичне товариство дозволило подавати публікації в двох форматах latex та docx.

Програми для android