Список груп (архів)

Групи що закінчили навчання

ФФ-51м (рік вступу - 2015)

  1. Басараб Михайло Корнелійович
  2. Ващенков Олег Олександрович
  3. Поцелуєв Василь Петрович
  4. Свиденко Сергій Володимирович
  5. Туголуков Андрій Сергійович
  6. Шарко Даніїл Валерійович
  7. Шпильовий Володимир Іванович
  8. Денисюк Богдан Дмитрович
  9. Казидуб Богдан Андрійович

 

ФФ-91 (рік вступу - 2009)

Куратор - Бех С.В. Староста групи - Іванов О.А.

  1. Андрицуляк Тарас Любомирович
  2. Бєліх Олексій Дмитрович
  3. Грицькова Анастасія Олександрівна
  4. Дідківський Андрій Миколайович
  5. Дубко Олексій Романович
  6. Іванов Олексій Андрійович
  7. Кисіль Дмитро Вадимович
  8. Макаренко Наталія Вікторівна
  9. Мамедов Асіман Нізамі Огли
  10. Музиченко Ангеліна Адамівна
  11. Мультян Володимир Вікторович
  12. Осауленко Вячеслав Миколайович
  13. Плаксін Юрій Дмитрович
  14. Повод Святослав Володимирович
  15. Ульянич Данило Сергійович
  16. Чмир Микола Олександрович
  17. Шапран Володимир Олександрович
  18. Шевченко Святослав Юрійович
  19. Шеремет Євгеній Юрійович
  20. Шуригін Олександр Олександрович
  21. Щукін Сергій Олексійович

ФФ-81 (рік вступу - 2008)

Куратор - Куліш В.В. Староста групи - Пашинський В.С.

  1. Бас Михайло Дмитрович
  2. Білковський Юрій Мирославович
  3. Вертелецька Катерина Анатоліївна
  4. Власенко Олексій Олександрович
  5. Гавриков Дмитро Сергійович
  6. Горпинченко Дмитро Володимирович
  7. Дяченко Олександр Олександрович
  8. Марченко Катерина Валеріївна
  9. Мясоєдов Олександр Володимирович
  10. Колесник Микола Вікторович
  11. Полупан Вікторія Вікторівна
  12. Пономаренко Дмитро Володимирович
  13. Северин Павло Павлович
  14. Січковський Валентин Владиславович

ФФ-71 (рік вступу - 2007)

Куратор - Філін Д.В. Староста групи - Чижовіч Ю.В.

  1. Бабенко Андрей
  2. Бібік Олександр Максимович
  3. Глущенко Ірина Юріївнаinfo
  4. Гончарук Юрій Анатолійович
  5. Іщенко Євгенія Олександрівна
  6. Козак Катерина Володимирівна
  7. Коляденко Віктор Анатолійовичinfo
  8. Коляденко Володимир Анатолійович
  9. Попов Олександр Сергійович
  10. Птуха Ганна Юріївна
  11. Сиротюк Роман Павлович
  12. Тимошенко Юлія Вікторівна
  13. Хало Олександр Юрійович
  14. Черепаха Дмитро Юрійович
  15. Ющенко Олексій Олександровичinfo
  16. Якобчук Роман Олегович
  17. Яцина Василь Олександрович

ФФ-61 (рік вступу - 2006)

Куратор групи - Кривенко Я.Д. Староста групи - Луговський С.С.

  1. Бабенко Андрей Николаевичinfo
  2. Бантыш Анна Константиновнаinfo
  3. Зеленский Николай Алексанровичinfo
  4. Луговский Сергей Сергеевичinfo
  5. Мягченко евгения Юрьевнаinfo
  6. Портниченко Павел Юрьевич
  7. Сирый Дмитрий Александровичinfo
  8. Сурмач Максим Анатольевич

ФФ-51 (рік вступу - 2005)

Куратор групи - Монастирський Г.Є. Староста групи - Челін К.В.

  1. Хом'як Ольга Миколаївна
  2. Челін Корнелій Васильович

ФФ-52 (рік вступу - 2005)

Куратор групи - Воронов С.О. Староста групи - Щерба М.А.

  1. Бондар Кирило Євгенійович
  2. Верховлюк Павло Анатолійович
  3. Гросу Ярослав Георгійович
  4. Лебедєва Світлана Олексіївна
  5. Мартинюк Наталія Яківна
  6. Святенко Артем Ігорович
  7. Столяров Ігор Валентинович
  8. Щерба Максим Анатолійович

ФФ-41 (рік вступу - 2004)

Куратор групи - Кондаков В.О. Староста групи - Чадова К.В.

ФФ-42 (рік вступу - 2004)

Куратор групи - Загородній В.В. Староста групи - Чорний І.Ю.

ФФ-31 (рік вступу - 2003)

Куратор групи - Іванова В.В. Староста групи - В'ялих Є.О.

ФФ-32 (рік вступу - 2003)

Куратор групи - Горюнова Г.Ф. Староста групи - Левицька Н.В.

ФФ-21 (рік вступу - 2002)

Куратор групи - Куліш В.В. Староста групи - Рекалова Є.В.

ФФ-11 (рік вступу - 2001)

Куратор групи - Філін Д.В.

ФФ-01 (рік вступу - 2000)

Куратор Кривенко Я.Д. Группа в контакте Сайт группы (когда учились был весьма полезен)

  1. Аксенчик Катерина
  2. Андреєв Володимир Володимирович
  3. Бех Станіслав Вікторович
  4. Горбаченко Олександр
  5. Гутинська Ольга
  6. Камінський Ярослав
  7. Колесник Євгеній
  8. Кулагін Володимир
  9. Курнева Ольга
  10. Кутафин Юрій Володимирович
  11. Кучеровська Юлія
  12. Ладиков-Роєв Олександр
  13. Линник Андрій
  14. Мулько Володимир
  15. Петряков Павло
  16. Проценко Дмитрій
  17. Роганин Вадим
  18. Рябиніна Олена
  19. Тихий Юрій
  20. шевчук Євгеній
  21. Щербацький Андрій

Додати коментар

Щоб отримати можливість додавання коментарів, будь ласка, спочатку авторизуйтесь на сайті через власний обліковий запис.
Коментарі відсутні
Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %
Нормально ()0 %
Задовільно ()0 %
Погано ()0 %