Вітаємо переможців секції фізика студентської конференції

Вітаємо учасників ХIV-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених за перемогу у номінації "Краща доповідь" в секції актуальні питання сучасної фізики

• Д. Л. Попадюк , Ю. I. Харлан - доповідь "НЕЗВИЧАЙНI МАГНIТОРЕЗОНАНСНI ВЛАСТИВОСТI ЕПIТАКСIАЛЬНИХ ПЛIВОК NiMnCoSn"
  • Г. Д. Купянський , I. В. Ольховик - доповідь "ДОСЛIДЖЕННЯ ФIЗИКО-ХIМIЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ РАДIАЦIЙНО ЗШИТИХ ПОЛIМЕРIВ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У ЯКОСТI ГIДРОГЕЛЕВИХ ПОВ’ЯЗОК"
  • Т. Л. Завертаний - доповідь "ПРОБЛЕМА ТЕМНОЇ РЕЧОВИНИ I ПОПРАВКИ ЗА КРИВИНОЮ У ТЕОРIЇ ГРАВIТАЦIЇ"

Також програмний комітет секції відмітив цікаві дововіді студента 2-го курсу групи ФФ-41 Очкана Кирила за доповідь "Рефракція лазерного променя в конвективних теплових потоках як метод термометрії нагрітої поверхні", студентки 4-го курсу Закусало Тетяни "On the using of reactive multilayer foils as a local heat source for joining various materials"

Фото учасників конференції ви можете переглянути в фотоальбомі ХIV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених