"Erasmus +" з Вищою школою Мін Нансі

Запросшуємо студентів, аспірантів та викладачів на презентацію проекту “Erasmus+” з вишем партнером НТУУ "КПІ", з Вищою школою Мін Нансі, Університет Лотарингії та науково-дослідним інститутом LORIA: Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications (Франція).

За даним проектом студенти, аспіранти та викладачі зможуть поїхати на навчання або стажування в рамках фінансуванням проекту.

Конкурс відкрито до 15 березня 2016 року!

Навчання за обміном для студентів, аспірантів та стажування для викладачів факультетів, які відповідають напряму підготовки у виші-партнері.

Напрями навчання/стажування за обміном:

• Computer sciences, IT & Applied Mathematics
  • Algorithms: computation, image processing and geometry
  • Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics
  • Networks, systems and services
  • Knowledge and language management
  • Energy, Industrial Engineering
  • Material Science & Engineering

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці http://www.mines-nancy.univ-lorraine.fr/content/syllabus-20152016-0.

Навчання для студентів проходитиме французькою мовою; проведення дослідження над власним проектом може бути французькою або англійською мовою. Для підтвердження знання іноземної мови підійде сертифікат знання французької/англійської мови НТУУ «КПІ» на рівні щонайменше B1. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус). Стажування для академічного співробітника проходитиме англійською мовою або французькою.

Цільова категорія

Кількість стипендій

Вид діяльності

Період мобільності

Розмір стипендії

магістри

(є можливість збільшення кількості)

Навчання

(французька мова)

або проведення досліджень над власним проектом

(англійська мова)

Один семестр (перший семестр 2016/2017 н.р.)

850 євро/місяць + 275 євро на квиток в обидві сторони

аспіранти

проведення досліджень

6 або 12 місяців