Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Семінар як публікуватись в міжнародних журналах

Категорія Наука

26 лютого в залі Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться одноденний тренінг (з 9:00 – 18:00) для науково-педагогічних та наукових працівників, а також аспірантів на тему «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях». Трансляцію здійснюватиме Освітній портал “Педагогічна преса”.

Захід відбудеться за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні.

stasbeh
By stasbeh 26 лютого 2016