План заходів з ecampus у другому семестрі 2015\16

До уваги студентів, викладачів та кураторів груп, розміщено план організаційних заходів щодо використання системи "Електронний кампус" в 2-му семестрі 2015\16 н.р.

Студенту:

Використовувати у навчальному процесі функціонали системи «ЕК»:

• «Дошка оголошень»
  • «Контакти»
  •  «Поточний контроль»
  • «РНП»
  • «Методичне забезпечення»
  • «Опитування студентів щодо якості викладання кредитних модулів»

Викладачу:

• в програмному модулі «Навантаження НПП» системи «ЕК» зазначити власне навчальне навантаження
  • для підвищення безпеки використання системи «ЕК» змінити власні паролі
  • протягом семестру зазначати відомості (шляхом введення балів) про поточну успішність студентів, включаючи атестації
  • в програмному модулі «Профіль» системи «ЕК» переглянути і оновити контактну, що буде доступна в системі «ЕК» та підсистемі «Інтелект» (за адресою http://intellect.kpi.ua) та надати згоду на оприлюднення інформації в мережі Інтернет для автоматизованого створення веб-сторінки
  • переглянути й оновити в системі «ЕК» інформаційні ресурси підтримки навчального процесу на 2016-2017 н. р

Кураторам академічних груп

• провести роз’яснювальну роботу серед студентів стосовно використання програмних модулів системи «ЕК»: «Дошка оголошень», «Контакти», «Поточний контроль», «Опитування студентів щодо якості викладання кредитних модулів» системи «ЕК»

Додати коментар

Коментарі відсутні

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %