Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Шановні студенти, якщо ви почали займатись власними науковоми дослідженнями в межах підготовки дипломних робіт, та вже маєте суттєві напрацювання, ви можете взяти участь у Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

З умовами проведення конкурсу ви можете ознайомитись у Наказі МОН № 1179 від 05.11.2021 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1457»: Наказ, Додаток до Наказу

Галерея новин

Image #362