Міжнародна конференція з Електроніки та нанотехнологій ELNANO 2022

Шановні колеги, з радістю повідомляємо, що в рамках IEEE Kyiv Polytechnic Week 16-20 травня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбудеться 41-а Міжнародна конференція IEEE з електроніки та нанотехнологій (ELNANO). Починаючи з 2013 року, Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO) проводиться за підтримки Інституту електротехніки та електроніки (IEEE). Надіслані роботи підлягають трьом незалежним анонімним рецензіям та перевірці на плагіат. Усі прийняті роботи, представлені авторами під час ELNANO-2022, будуть подані для включення до цифрової бібліотеки IEEE Xplore, а також інших баз (Scopus, Web of Science, Google Scholar).

Строк подачі тез: 15 січня 2022 року.

Більше інформації ELNANO-2022 ви можете знайти на сайті конференції http://elnano.ieee.org.ua.

Теми конференції

1. Мікро- та наноелектроніка
    • Наноструктури та нанотехнології в електроніці;
    • Компоненти мікро- та наноелектроніки;
    • Мікро- та наносистеми в електроніці;
    • Математичне моделювання електроних компонент, приладів та систем.
  2. Біомедична електроніка та обробка сигналів в біомедицині
    • Електроні нанотехнології в біомедицині;
    • Біокомпоненти в наносистемах;
    • Нові напрямки в розвитку технологій Лабораторія-на-чіпі;
    • Моделювання нанобіосистем;
    • Електроніка для моніторінга, діагностики та лікування;
    • Цифрова обробка та аналіз біомедичних сигналів;
    • Взаємодії фізичних полів з біологічними обєктами.
  3. Електроні системи
    • Електроні пристрої та системи;
    • Обробка сигналів в електроних системах;
    • Бортові електроні системи;
    • Телекомунікація та акустоелектроні системи;
    • Радарні системи;
    • Дистанційне зондування;
    • Багатопозиційні електроні системи;
    • Поларометрія та технології на основі ефекту Доплеру.

Офіційна мова конференції - англійська. Обсяг тез має бути в межах 4 – 6 повних сторінок формату A4 та мають бути підготовлені відповідно до шаблону тез IEEE.
Уважно прочитайте Памятку для авторів та рецензентів для того щоб дізнатись про критерії оцінки якості робіт.

Web сторінка для подачі робіт на ELNANO-2022 : https://easychair.org/conferences/?conf=elnano2022.

ELNANO-2022 запрошує компетентних науковців приєднатися до участі в якості  рецензентів.
Бути рецензентом матеріалів конференцій IEEE – це питання престижу та досягнення.
Мінімальний набір кваліфікацій для рецензента IEEE ELNANO включає ступінь доктора філософії та мінімум 2 публікації в журналах/конференціях IEEE.
Якщо ви задовольняєте вимоги до рецензентів ELNANO-2022 , заповніть та відправте форму-заявку: https://goo.gl/forms/4D9GVRNmetIHmVFO2

Інформація надана:
                           Оргкомітетом конференції ELNANO-2022