Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Вітаємо Загороднього В.В. з ювілеєм

Категорія Новини

Сьогодні  викладачу кафедри Прикладної фізики

Загородньому В’ячеславу Васильовичу виповнилося 70-років .

Під час викладацької діяльності, а це понад двадцять років, Згородній В.В. щедро віддає свої знання, життєвий досвід  студентам .

Шановний В’ячеслав Васильович,  у цей святковий день прийміть сердечні побажання від студентів, викладачів, співробітників  Фізико-технічного інституту. Бажаємо Вам усіх земних благ, довголіття , здоров’я та надалі передавати свою душевну мудріть і знання молодому поколінню. Хай  Ваше життя   буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.

Фото з конкурсів IntelTechno різних років

stanislawbeh
By stanislawbeh 31 жовтня 2021