Екскурсія студентів до інституту магнетизму

21-го жовтня 2021 року відбулась екскурсія студентів спеціальності Прикладна фізика до Інституту магнетизму НАНУ.

Екскурсія проводилась в межах профорієнтаційної роботи зі студентами. В інституті студентів зустріла випускниця нашої кафедри і зараз аспірантка Інституту магнетизму НАНУ Харлан Юлія Ігорівна.

Юлія Ігорівна ознайомила студентів з тематикою інституту та зокрема відділу Теорії магнітних явищ та динаміки конденсованого стану. Студенти почули розповідь про дослідження феромагнітного резонансу та спінових хвиль. Також був проведений огляд магнітних матеріалів.