Підвищення кваліфікації НМК "ІПО" у 2021-22

Шановні колеги!

Відділ підвищення кваліфікації НМК «ІПО» оголошує набір слухачів на 2021-2022 н.р. на навчання за програмами підвищення кваліфікації обсягом (нагадуємо що з 2022 року в умовах проходження конкурсу буде встановлено обсяг не менше 180 годин підвищення кваліфікації):

Зокрема перелік навчальних програм 2021-2022 н.р. (108 годин)

• Використання розширених сервісів Google для навчальної діяльності
  • Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle
  • Організація дистанційного навчання за допомогою Microsoft Teams
  • Управління власним інформаційним середовищем засобами сервісу Notion для викладачів та науковців
  • Створення відео контенту дистанційного навчання
  • Створення фото, відео, анімації для підтримки навчання
  • Прості засоби створення та підтримки WEB-сторінки викладача
  • Комерціалізація результатів наукових досліджень
  • Міжнародні проекти: написання, подання, виконання
  • Інтелектуальна власність: створення, використання, захист
  • Основи управління інноваційними проектами
  • Академічна доброчесність
  • Сучасні методи забезпечення якості продукції та послуг на базі міжнародних стандартів

Перелік навчальних програм 2021-2022 н.р. (72 годин)

• Практика планування та створення середовища для дистанційного навчання з використанням Microsoft Teams
  • Практика застосування сервісу Notion для управління власними інформаційними ресурсами
  • Основи управління інноваційними проектами

Детальніше з переліком програм, правилами реєстрації та умовами навчання в НМК «ІПО» можна ознайомитись у відповідних Інформаційних листах (див. додані файли вище).

У разі успішного закінчення навчання слухачам надаватиметься Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

У випадку, якщо ви визначились з курсом (курси на 108 годин), для внесення вас у заявку факультету звертайтесь до відповідальної особи кафедри Ткач В.С.

З питаннями щодо курсів можна звертатись у НМК ІПО за e-mail: pkv.ipo.kpi@gmail.com або за тел.: 204-99-63

Інформація надано відділом підвищення кваліфікації НМК «ІПО» КПІ ім. Ігоря Сікорського.