Вітаємо з перемогою

Оліфер ЛеонідВітаємо студента другого курсу ФТІ Оліфера Леоніда з І-им місцем в другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт із “Фізики”. Наукова робота

МОДЕЛЮВАННЯ АДІАБАТНОГО ПРОЦЕСУ РОЗШИРЕННЯ ГАЗУ У ВАКУУМ МЕТОДАМИ МОЛЕКУЛЯРНОЇ ДИНАМІКИ

виконана під керівництвом  доцента кафедри Прикладної фізики Монастирського Г.Є. Конкурс і захист робіт відбувся 19-20 березня в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Бажаємо подальших творчих успіхів.