Початок XVIII науково-практичної конференції

12-13 травня 2020 року пройде XVIII Всеукраїнська науково-практична конференція "Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики.

Згідно програми конференції в секції Актуальні питання сучасної фізики заплановано 19 доповідей та 18 доповідачів (більшість учасників студенти).

Секція "Актуальні питання сучасної фізики" буде проходити онлайн на платформі Zoom:

Поки готуємось можна переглянути відео доповіді студентки ФФ-51 Йович Анастасії "Монте-Карло симуляції надвисокоенергетичних нейтріно в експерименті DUNE" під час секції у 2019 року та фото секції у 2019 році.

Галерея новин
panelstate