29.04.20 Засідання кафедри

Шановні співробітники кафедри прикладної фізики, запрошуємо взяти участь у онлайн-конференції "Засідання кафедри ПФ". Початок о 15-й годині 29-го квітня 2020 року.

Засідання відбудеться через платформу онлайн-конференцій Zoom. Посилання будуть надіслані на email.

Порядок денний:

Матеріали до засідання:

Протокол засідання:

Першим питанням було розглянуто як викладачі проводять дистанційне навчання, який поточний стан. Доповідали:

• Іванова В.В.
  • Загородній В.В.
  • Гордійко Н.О. - були відмічені проблеми з роботою кампуса – зникли останні завантажені матеріали, що вимагало повторне завантаження. Було відмічено проблеми не належне виконання завдань певними студентами 3-го курсу і рекомендовано (Іванова В.В.) оформити офіційний лист з описом ситуації для інформування та подальшого вживання дій керівництвом
  • Кривенко Я.Д. – описано порядок роботи зі студентами. Відбувається робота над збірником задач з ядерної фізики.
  • Монастірський Г.Є. – доповнено текстовий матеріал лекцій аудіо-матеріалами. Описано методики проведення перевірки знань студентів. Обговорено проблеми з виконанням лабораторними роботами з термодинаміки.
  • Бондаренко П.В. – описано порядок роботи зі студентами груп ФІ.
  • Бех С.В. – формується відео-матеріал, індивідуальне консультування з розрахунковими. Ведеться прийом робіт на конференцію

Методичне забезпечення (Воронов С.О.)

• Методистом кафедри Пінчевською Н.О. було описано детальні особливості на які слід звернути під час оформлення навчальних та робочих навчальних програм дисциплін.
  • Зазначено необхідність оновлення програм певними викладачами, проінформовано про поточний стан наявності методичного забезпечення.
  • Під час обговорення було відмічено проблеми з доступом до сховища для розміщення методичного забезпечення (Монастирський Г.Є.) та прийнято рішення переробити структуру розміщення матеріалів (виконано Бех С.В.) та продублювати певні матеріали на сайті кафедри (розділ «Викладачу»).

В різному:

• Було обговорено план набору до аспірантури (phd) на 2020-21 рік (Гордійко Н.О.)
  • Було обговорено можливі особливості проведення сесії в дистанційному режимі.
  • Було запропоновано змінити назву дисципліни «Числові методи» (Гордійко Н.О.)
    Було проінформовано викладачів про наказ 7-73 про «Дистанційну освіту в КПІ» та обговорено можливість застосування платформи Moodle.
  • Проінформовано стан підготовки до студентської конференції та публікації студентів 4-го перед захистом бакалаврських робіт.