Вітаємо з захистом дипломних робіт ФФ-71мн

17 травня 2019 року відбулась важлива подія для частини студентів кафедри прикладної фізики, що узагальнила попередні шість років наполегливої праці.

Вітаємо студентів групи ФФ-71мн з успішним захист магістерських робіт. Усі дипломні роботи Лосяк Мар`яни Іванівни, Купянського Гліба Дмитровича, Ольховика Іллі Володимировича та Чуніхіної Катерини Ігорівни були оцінені екзаменаційною комісією на відмінно.

У фотогалереї ви можете переглянути як це відбувалось.

Випуск магістрів відбудеться 12 червня 2019 року о 15:00 у залі засідань Вченої ради (1-й корпус).

Галерея новин
panelstate