Фестиваль науки 2019

Шановні студенти (та абітурієнти) 16-17 травня 2019 року буде проходити Всеукраїнський фестиваль науки, протягом якого ви можете ознайомитись з досягнаннями світової та української науки відвідавши відповідні заходи.

Новини фестивалю та іншу загальну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті. Інформацію про конкретні події будуть висвічувати на сайтах інститутів. Наприклад Інститут Фізики НАН України вже декілька років приймає активну участь та проводить відкріті лекції та семінари і ви можете завантажити програму заходів Фестивалю Науки у Інституті Фізики НАНУ (pdf).

Як написано на офіційному сайті "Всеукраїнський фестиваль науки ­ - це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки в суспільстві".

Галерея новин
panelstate