Оновлено лекції з Фізика 3

Оновлено презентації до лекцій з дисципліни Фізика 3 для студентів спеціальності Кібербезпека (групи ФБ та ФЕ). Лекції переструктуровано та додано нові. Матераіл підготовлено доцентом кафедри ПФ Івановою В.В.

Лекції охоплюють обрані розділи Оптики (геометричну та хвильову, фізичну та застосування) та квантової фізики і таким чином можуть бути також корисними для студентів інших спеціальностей.

Лекції можна знайти у розділі Методичних матеріалів нашого сайту (Загальна фізика - Оптика - Групи ФБ) та у розділі завантажень.