Атестація, введення в спеціальність, методичні матеріали

Шановні студенти та викладачі. Нагадуємо, що починається 1-а атестація 208-19 н.р.:

• проведення 1-ї атестації здійснюється в електронному вигляді в системі «ЕК»
  • період  внесення результатів атестації в систему «ЕК»  з 24.10.2018р. по 31.10.2018р. включно.
  • Вхід в систему ecampus.kpi.ua або login.kpi.ua (застаріло). Система вже запрацювала.
  • Детальніша інформація на сторінці eCampus нашого сайту

Студентів першого курсу (і всіх хто цікавиться фізикою) 26.10.18 запрошуємо на лекцію введення в спеціальність Лазерний пінцет та імпульси з цвіріньканням.

Лекція відбудеться в п'ятницю 26 жовтня у 215-11 о 10:25. Популярно про Нобелівську премію 2018 року розповість член-кор. НАНУ проф. Негрійко А.М.

Також на сайті є оновлення:

stasbeh жовтень 24 2018 47 0 коментарів 0 з 0 оцінок

Додати коментар

Коментарі відсутні

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %