Дні відкритих дверей в Інституті ядерних досліджень

Молоді Вчені Інституту ядерних досліджень Національної академії наук України запрошують студентів та викладачів 1 червня 2018 року на Дні відкритих дверей.

Детальніше у групі на фейсбук.

У вас буде можливість дізнатись про напрями діяльності нашої наукової установи та ознайомитись з ядерно-фізичними установками інституту (дослідницький реактор ВВР‑М, ізохронний циклотрон, гарячі камери, електронний прискорювач та інше експериментальне обладнання).

Наш інститут особливо зацікавлений в молоді (аспірантура), яка має бажання займатись науковою роботою.

Також інститут готовий до співпраці з освітніми закладами МОН, в тому числі розглядає можливість прикріплення до ІЯД молодих фахівців, що мають інтерес до наукової роботи (з метою стажування, підготовки дипломних робіт, здачі кандидатських іспитів та подальшого виконання наукових досліджень).

З повагою молоді вчені Інституту ядерних досліджень ☺

Інформація для бажаючих:

Для відвідання Інституту керівникам організованих груп потрібно попередньо подати список відвідувачів відповідальній особі (Юрій Степаненко, т.: +380 (68) 807-79-24; е-mail:steprofy@gmail.com  ), а для індивідуальних відвідувачів потрібно попередньо зателефонувати, повідомивши прізвище, ім’я, по-батькові та місце роботи / навчання. Відвідувачам потрібно обов’язково мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт / студентський квиток).

П.С. Екскурсії студентів організованими групами можливі й поза визначеними датами:
по узгодженню дати та часу з адміністрацією установи.

Для організацій

Для окремих осіб

Організація

ПІБ особи