Подовжено термін атестації

Шановні колеги! Повідомляємо, що термін внесення результатів 1-ї атестації 2017-18 н.р. продовжено до 3 квітня.

Нагадуємо, що атестація виставляється виключно в системі e-Campus КПІ

З питаннями можете звертатись до відповідального по кафедрі Беха С.В.

Нажаль залишається присутньою проблема з групою першого курсу ФФ-71 - студентів цієї групи в системі е-кампус можна знайти в групі ФФ-73к (кафедра ФЕС).

stasbeh березень 31 2018 37 1 коментар 0 з 0 оцінок

Додати коментар

stasbeh
#1

stasbeh

31.03.18
Стосовно ФФ-71 - чомусь в кампусі не має групи ФФ-71 і служба підтримки "не може" нічого зробити (от не вірю і все). Тому єдиний вихід який знайшли - перенести ціх студентів в групу "контрактників" ФФ-73к

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %