Збори трудового колективу та засідання кафедри

До уваги співробітників кафедри!

14 березня 2018 року о 14:15 в 215-11 відбудуться збори трудового колективу ФТІ

Порядок денний

• Звіт в.о. директора ФТІ про підсумки роботи Фізико-технічного інституту та виконання колективного договору за 2017 рік.
  • Звіт про роботу комісії з перевірки виконання колективного договору за 2017 рік.
  • Укладання договору на 2018 рік.
  • Затвердження кандидатур на конференцію трудового колективу КПІ ім. Ігоря Сікорського

Також о 16:15 в 213-11 відбудеться засідання кафедри ПФ.

Порядок денний

• Обговорення пропозицій корегування робочих навчальних планів магістрів на 2017-18 навчальний рік
  • Обрання студентами першого курсу циклу дисциплін за вибором за допомогою системи e-Campus.
  • Підготовка до ректорського контролю
  • Різне

stasbeh березень 13 2018 159 0 коментарів 0 з 0 оцінок

Додати коментар

Коментарі відсутні

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %