Семінари центру інформаційної підтримки освіти та досліджень - лютий

Шановні науковці, аспіранти та студенти старших курсів, запрошуємо відвідати:
27 – 28 лютого 2018 року у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського семінарі-практикумі для користувачів продуктами Ельзевір

за адресами: Київ, проспект Голосіївський, 3 (27.02.2018 р. – “World class research at your fingertips”)

та вул. Володимирська, 62 (28.02.2018 р. –“Scopus: wealth of knowledge for your ediotiors”).

Семінари веде доктор Katarzyna Gaca – науковий консультант для користувачів продуктами Ельзевір у Центрально-Східній Європі.

Для того, щоб бути учасником семінару і отримати сертифікат, необхідно пройти реєстрацію за адресою: https://goo.gl/dzHbHF

22 лютого 2018 р. о 15:00 Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів та усіх охочих відвідати науково-практичний семінар «VANCOUVER STYLE – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах».

Ключові аспекти:

-           Ванкувер стиль (Vancouver Style) як один з поширених міжнародних стандартів у галузі медицини та фізичних наук

-           особливості оформлення посилань у тексті роботи

-           упорядкування списку використаних джерел

Участь у семінарі безкоштовна. Просимо Вас попередньо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/WjWNjL

Доповідач: Ніжинська Тетяна, консультант Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ

Місце проведення: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 пов., 9 зала).

Інформація надана Центром інформаційної підтримки освіти та досліджень НТБ КПІ ім. Ігоря Сікорського

stasbeh лютий 20 2018 244 0 коментарів 0 з 0 оцінок

Додати коментар

Коментарі відсутні

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %