14-го лютого засідання кафедри прикладної фізики

Шановні викладачі кафедри прикладної фізики, 14-го лютого 2018 року о 16:15 відбудеться засідання кафедри.

1. Пропозиції НТБ "КПІ" щодо співпраці

2. Звіт аспіранта 2-го року навчання Ревуцької Л.О. про виконання індивідуального плану роботи аспіранта (освітня та наукова складова) у першому семестрі 2017-18 навчального року

3. Проорганізацію 2-го етапу самоаналізу кафедри на відповідність акредатаційним вимогам (остаточний план-графік усунення недоліків за матеріалами самоаналізу та пропозиції щодо покращення показників діяльності кафедри)

4. Про проведення 1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики

5. Різне

stasbeh лютий 12 2018 26 0 коментарів 0 з 0 оцінок

Додати коментар

Коментарі відсутні

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %