Відео лекція "Оптичні солітони: фундаментальні властивості та застосування"

ШАНОВНІ ФІЗИКИ-ПЕРШОКУРСНИКИ і не тільки!

29-го вересня відбулась лекція з «Введення в спеціальність» яка була присвячена захоплюючій темі
"Оптичні солітони: фундаментальні властивості та застосування".

Лекцію прочитав професор Тараненко В.Б. - директор МЦ "Інститут прикладної оптики" НАН України.

Якщо хтось з поважних причин не був присутній на лекції (або щось не дочув, не побачив або хоче уважніше ознайомитись з матеріалом) ми починаємо викладувати відео версію цієї лекції. Першу частина "Що таке солітон" можна знайти на сторінці Відео-лекцій. Також в розділі Методичних матеріалів є посилання на файл презентації лекції .

Переглянути відео можуть всі бажаючі (корисно може бути навіть для бакалаврів та магістрів)!

Додати коментар

Коментарі відсутні

Доступ до оцінювання мають лише зареєстровані користувачі. Будь ласка, перейдіть на сторінку Вхід або Реєстрація щоб поставити оцінку.
Чудово! ()0 %
Добре ()0 %