Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Студентська олімпіада з фізики 2017

Відповідно до наказу 1-43 від 16.02.17 Про проведення I етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Фізика" 24 лютого 2017 року о 14.15 у Великій фізичній аудиторії 1-го корпусу буде проведено перший етап студентської олімпіади з фізики серед студентів технічних спеціальностей та студентів профільних спецільаностей "Фізика" та "Прикладна фізика та наноматеріали".

Більше інформації на сторінці олімпіади

stasbeh лютий 21 2017 657 0 коментар 0 з 0 оцінка Друк