Перездачі - зимова сесія 2017

Основна сесія добігає кінця і декого вже можна поздоровити з успішним її завершенням. Але нажаль для частини студентів (а відповідно і для викладачів) щорічний квест під назвою Зимова Сесія продовжується. Від пошуку шляхів як ухопити удачу за стипендію поступово переходимо до етапу боротьби за місце під сонцем у чудовому колективі студентів ФТІ (у викладачів починається етап "знайди чи знає щось студент").

Для того щоб страглі знайшли один одного - здамо паролі та явки: на сторінці Розклад можна знайти розклад перездач зимової сесї 2016-17 н.р.