Скоро СТФ 2016

У суботу та неділю (3 та 4 грудня), а також у понеділок 5 грудня (фінал) відбудуться ігри Всеукраїгського студентського турніру фізиків.

У середу 30-ого листопада в ауд.203-11 о 16-15 розпочнеться тренувальна гра між нашими командами. ЇЇ відвідування вами допоможе краще підготуватись нашим командам. Також на цій грі ви дізнаєтесь про правила оцінювання під час бою.

Точний розклад ігор буде відомий лише в четвер 1 грудня (коли з' ясується точне число команд, що будуть брати участь у турнірі). На разі приблизні значення: ранкові бої 9(10)-13(14), після обіду 14(15)-18(19), фінал 12.30-17.30. На фіналі обов`язкова присутність 5 осіб, якщо наша команда вийде до фіналу, якщо не вийде - за бажанням. Склад фіналістів з`ясується ввечері у неділю.

Бої проходитимуть на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (колишній радіофізичний факультет) КНУ, 3-ий поверх, ауд.42-....

До уваги тих хто планує бути членами жюрі:

Будь ласка вкажіть в онлайн-таблиці, доступ до якої ви отримаєте, в якій грі (чи іграх) ви плануєте працювати в журі (треба поставити 1-ку у відповідній колонці чи колонках). Це необхідно для планування складів журі і не зобов'язує вас бути саме в цій час. Ви можете відмітити будь-яку гру чи декілька. Єдина умова: залишати бій до завершення неможна.

Бажано щоб біля 5 осіб залишились на 4-й бій (друга гра у неділю) та нараду після неї.

З організаційних питань звертатись до Наказного Павла.

Галерея новин
panelstate