Українсько-польська конференція "Електроніка та інформаційні технології" ЕЛІТ16

27–30 серпня 2016 р. буде проведено VIII Українсько-польську науково-практичну конференцію „Електроніка та інформаційні технології” (ЕлІТ-2016).

до 01.07.2016 р. – прийом текстів тез і реєстрація на сайті учасників конференції.

Місця проведення конференції:

• м. Львів (Львівський національний університет імені Івана Франка)
  • смт. Чинадієво Закарпатської області (спортивно-оздоровчий табір „Карпати” Львівського національного університету імені Івана Франка)

Тематичні напрямки роботи конференції

Інформаційні системи і технології

Мікро та наноелектроніка

• Матеріали електронної техніки
  • Напівпровідникова електроніка та оптоелектроніка
  • Наноплазмоніка
  • Електронні прилади та системи
  • Моделювання явищ, процесів і систем в електроніці

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, російська

Організаційний внесок становить 1400 грн.

Публікаційний внесок (без особистої участі у роботі конференції) – публікація та розсилка матеріалів становить 150 грн.

Перше інформаційне повідомлення: