Студентська конференція - продовжено термін подачі

Увага! Продовжено термін реєстації на участь у XIV Науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених. Термін подачі матеріалів до 5 травня 2016. Остаточний термін оплати оргвнесків 10 травня 2016 року.

Основні дати на сайті конференції

Інформаційне повідомлення у pdf форматі (оновлено):

Нагадуємо що матеріали мають бути оформлені у форматі Latex (правила оформлення на сайті конференції)

• Програмний комітет секції:
  1. Воронов Сергій Олександрович, д.т.н., професор, завідувач кафедри  прикладної фізики (голова)
  2. Богорош Олександр Терентйіович, д.т.н., професор кафедри  прикладної фізики
  3. Іванова Віта Вікторовна, к.т.н., доцент кафедри прикладної фізики