Травневі свята

Відповідно до розпоряждення 5-49 від 01.04.16, директорам інститутів, деканам факультетів пропронується організувати перенесення занять за денною формою навчання, що заплановані на 4, 5, 6, 7 травня 2016 року. Заняття провести у квітні, травні 2016 року за додатковими графіками, встановленими факультетами, які погодити з навчальним відділом університету.

4, 5, 6, 7 травня 2016 року на кафедрах інститутів, факультетів організувати проведення консультацій студентів викладачами.

На виконання цього розпорядження вийшов наказ ФТІ № 24/2016 від 01.04.15 "Про організацію навчального процесу у весняному семестрі та внесення змін щодо розкладу занять".

Відповідно до розпорядження перенести заняття з 4,5 та 6 травня на суботи згідно розкладу:

• за середу 4 травня відпрацьовуємо у суботу 16 квітня за розкладом середи по 2-му тижню
  • за четвер 5 травня - на суботу 23 квітня за розкладом четверга по 2-му тижню
  • за пятницю 6-го травня - на суботу 14 травня за розкладом пятниці по 2-му тижню.