Спільний семінар з дослідницьким центром Huawei Україна

04.06 о 14-00 відбудеться семінар від Київського дослідницького центру Хуавей Україна для аспірантів і студентів спеціальності 105 Прикладна фізика і наноматеріали.

В програмі заходу:

• Привітання від директора центру Fu Xing.
  • Привітання від завідувачів кафедр Фізики енергетичних систем і Прикладної фізики Халатова Артема Артемовича і Воронова Сергія Олександровича
  • Короткий опис наукових напрямків кафедр від доцента Монастирського Геннадія Євгеновича
  • Лекція про напрямки роботи центру від провідного експерта Хайрнасова Сергія Манісовича
  • Опис вакансій від менеджера з кооперації Ушакова Миколи Володимировича
  • Дискусія стосовно кооперації в науковій і освітній сфері між Київським дослідним центром Хуавей Україна і кафедрами Прикладної фізики і Фізики енергетичних систем КПІ імені Ігоря Сікорського.

Семінар пройде в онлайн режимі в Zoom за посиланням: https://welink-meeting.zoom.us/j/119102984

Meeting ID: 119102984