30.12.20 останнє засідання кафедри ПФ у 2020 році

Шановні викладачі. Вітаємо з наступаючим Новим роком. Цей рік був особливим та вніс не завжди приємні корективи у нашу повсягдену роботу, поставив нові задачі. Але бажаємо щоб новий 2021 рік розв'язав проблеми та став роком нових звершень.

Щоб обговорити поточні задачі кафедри, запрошуємо прийняти участь у останньому в році що минає засіданні кафедри прикладної фізики. Засідання відбудеться 30.12.20 о 16:30 онлайн на платформі Zoom.

Порядок денний засідання кафедри:

• Стан підготовки до акредитації спеціальності
  • Порядок проведення сесії у дистанційному форматі
  • Різне