Семінар за матеріалами докторської Монастирського Г.Є.

Шановні колеги, запрошую вас на розширений семінар за матеріалами докторської дисертації Монастирського Г.Є., що відбудеться в четвер 22.10.20 о 15-00 в ауд .215 11-го корпусу.

Тема дисертації: ЗАКОНОМІРНОСТІ ФАЗОВИХ СТРУКТУРНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ В НЕОДНОРІДНИХ, НЕРІВНОВАЖНИХ І ПРОСТОРОВО ОБМЕЖЕНИХ СТАНАХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Доповідач: Монастирський Геннадій Євгенович, Доцент кафедри прикладної фізики НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Науковий консультант: КОВАЛЬ Ю.М. член-кор. НАН України , Завідувач відділом фізики фазових перетворень Інституту металофізики імені Г. В. Курдюмова НАН України

За матеріалами дисертації на здобуття ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.13 – фізика металів.

Анонс-флаєр (pdf)

Монастирський, Г. Є. Закономірності фазових структурних перетворень в неоднорідних, нерівноважних і просторово обмежених станах функціональних матеріалів : автореф. дис. … д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.13 – фізика металів / Монастирський Геннадій Євгенович. – Київ, 2020. – 42 с.