Ой, сталась помилка! А де ж JavaScript? Схоже, що Ваш переглядач не підтримує технологію JavaScript або її вимкнено. Будь ласка, увімкніть JavaScript для коректного відображення цього сайту, або використайте іншого переглядача інтернет сторінок, який має підтримку JavaScript.

Методичні матеріали дистанційного навчання

Категорія Навчання
Шановні студенти, в зв'язку з введенням карантину навчання переводиться на дистанційну форму. Методичні матеріали можна знайти у відповідному розділі нашого сайту. Останні оновлення та новини шукайте на сайті кафедри, нашій сторінці у фейсбук та телеграм каналі.

Згідно Наказу ректора № 7/54 від 11.03.2020р., відповідно до рішень Кабінету міністрів України, в КПІ запроваджено режим карантину до 3.04.2020р. На цей період навчання не призупиняється, а продовжується дистанційно. Окремі форми дистанційного навчання також застосовуються як доповнення до навчання у нормальному режимі.

Методичні матеріали можна знайти у відповідному розділі нашого сайту - сторінка Методичні матеріали.

Останні оновлення та новини шукайте на сайті кафедри, нашій сторінці у фейсбук та телеграм каналі. Питання можна задати у чаті обрання дисциплін.

Останні завантажені матеріали перелічено нижче

Порядок проведення занять під час карантину та навчальні матеріали:

1-й курс

групи ФФ-91,92