13.11.19 - засідання кафедри

Шановні співробітники кафедри 13-го листопада 2019 року о 16:15 у 213-11 відбудеться засідання кафедри прикладної фізики.

Порядок денний засідання:

• Підготовка до щорічного звіту (за 2019 рік) з наукової роботи кафедри (доп. Воронов С.О.)
  • Фінансове забезпечення НПП кафедри з 01.11.19 по 31.01.20 (доп. Воронов С.О.)
  • Затвердження теми дисертаційної роботи аспіранта 1 курсу Ольховика І. (доп. Гордійко Н.О.)
  • Висунення делегатів від інших штатних працівників кафедри ПФ та кафедри ФЕС на конференцію трудового колективу, щодо обрання директора ФТІ.
  • Різне